PRIDE AND PREJUDICE İZLE - yabancidizii.com

PRIDE AND PREJUDICE İZLE

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

pride-and-prejudice-izle

Jane Austen’ın kaleme aldığı klasik romanın bu uyarlamasında, Elizabeth Bennett iyi durumda olan ama alt sınıftan bir aileye ait güçlü iradeli ama hassas bir genç kadındır. Elizabeth’in beş kız kardeşi, iyi bir babası ve kızlarını zengin adamlarla evlendirmek isteyen bir annesi vardır. Yerel bir baloda, Elizabeth zengin bir genç adam olan Mr. Fitzwilliam Darcy ile tanışır. Darcy kaba, soğuk ve küstah bir adamdır. Bu nedenle Elizabeth ondan nefret eder. Ablası Jane Mr. Darcy’nin en yakın arkadaşı Mr. Bingley’e aşık olur, kız kardeşi Lydia ise asker kıyafeti içindeki bir beyle flört eder. Bu sırada Lizzie ise kendisini Mr. Collins’ten uzaklaşmaya çalışırken ve Mr. Darcy’nin düşmanı Mr. Wickham’dan etkilenmiş bir halde bulur. Ancak zaman içinde Lizzie hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını fark eder. Mr. Darcy göründüğü gibi biri değildir.


Ülke : İngiltere
Çıkış Yılı : 1995
Tür : Dram, Romantik
Oyuncular : Adrian Lukis, Alison Steadman, Anna Chancellor, Benjamin Whitrow, Colin Firth, Crispin Bonham-Carter, David Bamber, Jennifer Ehle, Julia Sawalha, Lucy Briers, Lucy Robinson, Lucy Scott, Marlene Sidaway, Polly Maberly, Susannah Harker


Bir önceki yazımız olan PEAKY BLINDERS İZLE başlıklı makalemizde Alfie Evans-Meese, Annabelle Wallace ve Cillian Murphy hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir