PREACHER İZLE - yabancidizii.com

PREACHER İZLE

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

preacher-izle

Tanrı’nın cenneti terk etmesinin ardından oluşan kaos sırasında bir melek ve bir şeytanın ilişkisinden “Genesis” isimli inanılmaz güçlere sahip yeni bir varlık doğar. Bu doğaüstü varlık dünyaya kaçarak Jesse Custer (Dominic Cooper) isimli Teksas’lı bir rahibin bedenini ele geçirir. Yaşamı tamamen değişen Custer, eski kız arkadaşı Tulip (Ruth Negga) ve vampir arkadaşı Cassidy (Joe Gilgun) ile birlikte tanrıyı bulmak ve olanlardan hesap sormak için yollara düşer. Genesis’in olağanüstü güçlerinden korkan melekler, Jesse Custer’e engel olmak ve onu öldürmesi için Western tarzı silahşör olan Saint of Killers’i mezardan çıkarır.


Ülke : ABD
Çıkış Yılı : 2016
Tür : Aksiyon, Bilimkurgu, Gerilim
Oyuncular : Allan Gaitirira, Andrei Lapionak, Brian Huskey, Dominic Cooper, Edward A. Duran, Euphrates ‘Tee’ Arthur, Ian Colletti, Jamie Anne Allman, Jetto Dorsainville, Joseph Gilgun, Lilly Isaacson, Lucy Griffiths, Ricky Mabe, Thomas Barbusca, W. Earl Brown


Bir önceki yazımız olan OUR WORLD WAR İZLE başlıklı makalemizde Adam Buchanan, Anna Bolton ve Ben Deery hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir