PEAKY BLINDERS İZLE - yabancidizii.com

PEAKY BLINDERS İZLE

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

peaky-blinders-izle

The Dark Knight (Kara Şövalye), Inception (Başlangıç) ve The Dark Knight Rises (Kara Şövalye Yükseliyor) filmlerinin oyuncusu Cillian Murphy, senaryosunu Eastern Promises (Şark Vaatleri) filminin senaristi Steven Knight’ın yazdığı Peaky Blinders isimli dizide oynayacak.


Murphy’nin dizide kaba bir gangsteri canlandıracağı söylenmekte. Hikaye savaş sonrası İngiltere’de geçecek. Murphy’nin rolü, savaş sonrasında ortaya çıkan kurallarla ayakta kalmaya çalışan eski askerler ve çete üyeleri arasında acımasız bir grubun lideri: Tommy.

Tommy’nin saltanatı şehre yeni gelen bir polisle sarsılacak. Güzel bir kadınsa işlerin iyice yoldan çıkmasına (!) neden olacak.

Ülke : İngiltere
Çıkış Yılı : 2013
Tür : Dram
Oyuncular : Alfie Evans-Meese, Annabelle Wallace, Cillian Murphy, Eric Campbell, Helen McCrory, Iddo Goldberg, Jack Hartley, Joe Cole, Lee Bolton, Ned Dennehy, Paul Anderson, Paul Chadwick, Sam Neill, Sophie Rundle, Tony Pitts


Bir önceki yazımız olan OUTCAST İZLE başlıklı makalemizde Patrick Fugit, Philip Glenister ve Wrenn Schmidt hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir