ONCE UPON A TIME LN WONDERLAND İZLE - yabancidizii.com

ONCE UPON A TIME LN WONDERLAND İZLE

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

once-upon-a-time-ln-wonderland-izle


Viktoryan dönemi İngiltere’sinde genç ve güzel Alice (Sophie Lowe) tavşan deliğinin diğer tarafında bulunan tuhaf ve yeni bir ülkenin masalını anlatıyor. Görünmez bir kedi, nargile içen bir tırtıl ve konuşan canlı iskambil kartları Alice’in bu imkansız macerasında karşılaştığı fantastik şeylerden birkaçı. Tabi bu sorunlu kız böyle bir şey anlattığına göre, deli olduğu düşünülür. Doktorları da her şeyi unutmasına neden olacak bir tedaviyle onu iyileştirmeye çalışır. Alice tüm bunları arkasında bırakmaya hazır görünür, özellikle de aşık olduğu ama sonsuza kadar kaybettiği cinin yakışıklı ve gizemli Cyrus (Peter Gadiot) acı veren hatırasını. Ama Alice içinde o dünyanın gerçek olduğunu bilir. Kupa Valesi (Michael Socha) ve durdurulamaz Beyaz Tavşan (John Lithgow) tam zamanında onu içinde bulunduğu durumdan kurtarmaya gelir. Hep birlikte tavşan deliğinden geçerek hiçbir şeyin imkansız olmadığı Harikalar Dünyası’na giderler.

Ülke : ABD, Kanada
Çıkış Yılı : 2013
Tür : Dram, Fantastik, Gizem, Macera, Romantik
Oyuncular : Catherine Michaud, Emma Rigby, Garrett Black, Hugo Steele, John Lithgow, Jonathan Coyne, Jordana Largy, Julie Lynn Mortensen, Michael Q. Adams, Michael Socha, Naveen Andrews, Peter Gadiot, Roger Daltrey, Ron Bottitta, Sophie Lowe


Bir önceki yazımız olan ONCE UPON A TIME İZLE başlıklı makalemizde Anastasia Griffith, Beverley Elliott ve David Paul Grove hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir