LUTHER İZLE - yabancidizii.com

LUTHER İZLE

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

luther-izle

Luther sorunlu ama zeki bir İngiliz polisi John Luther’in davalarını konu alıyor. John seri cinayetleri çözmek için kullanılan acımasız bir yöntemle, hala çok sevdiği ama ayrı olduğu karısıyla yeniden bir araya gelme çabaları arasında kalmıştır. Oldukça duygusal bir adam olan Luther bir davayı çözmek veya bir can kurtarmak için kanunları yok sayan polislerdendir.


İlk bölümde, Luther annesi ve babası korkunç bir cinayete kurban giden Alice Morgan (Ruth Wilson) ile tanışır. Bu dava, Luther’in karşılaştığı en zor davadır. Alice Luther’i tuhaf bir şekilde büyülemiştir. Devam eden etkileşimleri ve birbirlerinden etkilenmeleri sezonun sonuna kadar dizinin arka perdesinde devam ediyor. Luther’in keskin kenarlı polis taktikleri üstlerinin ondan endişe duymasına neden olur. Çünkü Luther’in itibarlarına ve polis güçlerine karşı bir tehdit olduğunu düşünmektedirler.

Luther ilk bölümden son bölüme kadar farklı konuları ve insan ruhunun derinlerine inmesiyle farklı bir gerilim dizisidir…

Ülke : İngiltere
Çıkış Yılı : 2010
Tür : Dram, Gizem, Suç
Oyuncular : Aimee-Ffion Edwards, Anton Saunders, David O’Hara, Dermot Crowley, Idris Elba, Indira Varma, Kierston Wareing, Michael Smiley, Nikki Amuka-Bird, Paul McGann, Ruth Wilson, Saskia Reeves, Sienna Guillory, Steven Mackintosh, Warren Brown


Bir önceki yazımız olan LOW WINTER SUN İZLE başlıklı makalemizde Billy Lush, David Costabile ve Heather Fairbanks hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir