LOST GIRL İZLE - yabancidizii.com

LOST GIRL İZLE

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

lost-girl-izle

Lost Girl, doğaüstü baştan çıkarıcı ‘Bo’nun (Anna Silk) hayatını konu alıyor. ‘Bo’ aslında bir ‘Succubus’ yani ölümlülerin seksüel enerjilerinden beslenen bayan bir iblis. Bo normal bir kız gibi insan ailesinin yanında büyüdü ve normal bir kız olduğuna inanıyordu ta ki erkek arkadaşı ile ilk seksüel faaliyetinde bütün enerjisini emene kadar. Şimdi tek başına yollarda ve korkuyor. Sonraları kendisinin bir ‘Fae’, milenyum yıllarına kadar sırlarını başarı ile korumuş efsanevi yaratık grubu, olduğunu keşfeder. Yanlız olmadığını öğrendiğinde dehşete düşer, ‘Fae’ ve insan arasında orta yolda gitmeye karar verir ve geçmişini nereden, nasıl geldiğini öğrenmeyi kendine görev olarak sayar, bu görevin ilk aşaması ise biyolojik annesini bulmaktır.


Bo’ya dizide şekilden şekile giren dedektif Dyson rolünde Kris Holden-Reid, kendisine bilimsel yollardan yardım etmeye çalışan insan doktor Lauren rolünde Zoie Palmer, en iyi arkadaşı olarak Kenzie rolünde iki kere Gemini Award ödülünü kazanan Ksenia Solo eşlik ediyor. Kadroda ayrıca Rick Howard’ı Trick rolünde, arkadaş canlısı ama bir şeyler gizlemeye çalışan bar sahibi ve Emmanuelle Vaugier yer alıyor.

Ülke : Kanada
Çıkış Yılı : 2010
Tür : Fantastik, Korku, Suç
Oyuncular : Aaron Ashmore, Anna Silk, Anthony Lemke, Athena Karkanis, Clé Bennett, K.C. Collins, Kate Trotter, Kristen Holden-Ried, Ksenia Solo, Lina Roessler, Paul Amos, Rachel Skarsten, Richard Howland, Vincent Walsh, Zoie Palmer


Bir önceki yazımız olan HEROES REBORN İZLE başlıklı makalemizde Danika Yarosh, Gatlin Green ve Henry Zebrowski hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir