LONGMIRE İZLE - yabancidizii.com

LONGMIRE İZLE

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

longmire-izle

Longmire, Craig Johnson’ın Walt Longmire Mystery isimli kitap serisine dayanarak hazırlanan bir dizi. Karısının ölümünden sonra toparlanmaya çalışan Absaroka County (Wyoming)’in karizmatik, kendisini işine adamış, soğukkanlı şerifi Walt Longmire üzerine odaklanıyor. Dizinin ana karakteri olan Şerif’i The Matrix filmindeki Ajan Taylor rolüyle hatırlayabileceğimiz, Vertical Limit (2000) ve Ned Kelly (2003) gibi filmler ile Avustralya yapımı Satisfaction, Killing Time gibi dizi yapımlarında rol alan Avustralyalı aktör Robert Taylor canlandırıyor.


Yaklaşık bir seneden beri dul kalmış bir adam olan Walt Longmire, cesur görünümünün arkasında karısının üzüntüsünü kalbine gömmüştür. Karısının ölümünden bu yana bu acıyla mücadele etmeye çalışan Longmire, kızı Cady’nin de (Freeman) ısrarlarıyla artık hayata yeniden dönüş yapmak zorunda olduğunun farkına varmıştır.

Ülke : ABD
Çıkış Yılı : 2012
Tür : Aksiyon, Dram, Suç, Western
Oyuncular : A Martinez, Adam Bartley, Bailey Chase, Cassidy Freeman, Jaime Powers, John Bishop, Katee Sackhoff, Katherine LaNasa, Lou Diamond Phillips, Louanne Stephens, Louis Herthum, Michael Mosley, Robb Moon, Robert Taylor, Zahn McClarnon


Bir önceki yazımız olan LEGION İZLE başlıklı makalemizde Dan Stevens, Jean Smart ve Katie Aselton hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir