KLONDIKE İZLE - yabancidizii.com

KLONDIKE İZLE

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

klondike-izle

Dizi iki tane macera tutkununun arkadaşlığını konu alıyor. Bu iki çocukluk arkadaşından birisi Bill Haskell (Game of Thrones’tan tanıdığımız Richard Madden), diğeri ise Byron Epstein’dır. (En son Kick-Ass 2′da gördüğümüz Augustus Prew) Bill ve Byron, Kanada’nın Kuzeybatısındaki Yukon eyaletinin Klondike bölgesinde altın bulunmasıyla birlikte 1896 – 1899 yılları arasında bu ücra bölgeye altın aramak için yola koyulan 100.000 civarı insandan ikisidir. Kısa yoldan zengin olma umuduyla bu topraklara doğru yola çıkan binlerce insanın büyük çoğunluğu hava şartlarından ölecek, çok azı gerçekten zengin olacaktır. Olay tarihte Klondike Altına Hücum ismiyle bilinmektedir. Peki Bill ve Byron altınlara ulaşıp altın için insan öldürebileceklerin bulunduğu bölgeden sağ salim çıkarabilecekler mi?


Dizinin yapımcıları arasında Ridley Scott var. Hikâye Charlotte Gray‘in Gold Diggers: Striking It Rich in the Klondike isimli kitabından esinlenme.

Ülke : ABD, Kanada
Çıkış Yılı : 2014
Tür : Dram, Macera, Western
Oyuncular : Abbie Cornish, Augustus Prew, Brian Markinson, Conor Leslie, Dustin MacDougall, Greg Lawson, Ian Hart, Johnny Simmons, Marton Csokas, Michael Greyeyes, Richard Madden, Ron Selmour, Sam Shepard, Tim Blake Nelson, Tim Roth


Bir önceki yazımız olan KILLER WOMEN İZLE başlıklı makalemizde Alex Fernandez, Alexandra Pomales ve Daniel D. Halleck hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir