JERICHO İZLE - yabancidizii.com

JERICHO İZLE

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

jericho-izle

Ufukta aniden beliren nükleer bir bulut; küçük, huzurlu Kansas kasabası Jericho’nun sakinlerini tam bir kaosun içine sürükler. ABD’nin büyük bir kısmı, nükleer felakete maruz kalmıştır. Dünyadan tamamen izole olan Jericho’lular, hayatta kalan tek Amerikalılar olup olmadıklarını merak etmektedirler. Tüm iletişim ve enerji faaliyetlerinin durmasıyla birlikte bilinmeyinin yarattığı korku, Jericho’da sosyal, psikolojik ve fiziksel olarak tam bir karmaşa ortamı yaratır. Fakat kriz zamanlarında hiç beklenmedik insanlar, kendilerinde daha önce farkına varmadıkları bir kuvveti keşfederek birer kahramana dönüşebilir.


Ülke : ABD
Çıkış Yılı : 2006
Tür : Aksiyon, Bilimkurgu, Dram, Gizem
Oyuncular : Alicia Coppola, April Parker-Jones, Ashley Scott, Bob Stephenson, Brad Beyer, Clare Carey, Erik Knudsen, Gerald McRaney, Kenneth Mitchell, Lennie James, Michael Gaston, Pamela Reed, Richard Speight Jr., Shoshannah Stern, Skeet Ulrich


Bir önceki yazımız olan INTO THE BADLANDS İZLE başlıklı makalemizde Ally Ioannides, Aramis Knight ve Benjamin Papac hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir