HEROES İZLE - yabancidizii.com

HEROES İZLE

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

heroes-izle

ÖZEL GÜÇLERİNİ KEŞFEDENE DEK SIRADAN OLDUKLARINI DÜŞÜNÜYORLARDI.

Amerikan televizyonlarında en çok heyecan yaratan dizi Heroes. Dizinin adının “kahramanlar” olmasına bakıp, alıştığınız süper kahraman karakterlerini bu dizide görmeyi henüz beklemeyin. Çünkü Heroes olağanüstü birtakım güçler geliştirdiklerini keşfeden sıradan insanları konu eden bir dizi. Dolayısıyla süper kahramanlığa dair farklı bir yaklaşıma, ilginç karakterlere ve çok sürükleyici bir öyküye sahip.


Kahramanlarımız yeni gelişen özel güçlerinin hayatlarına etkisiyle baş etmeye, bu güçlerin kaynağını ve sebebini öğrenmeye çalışırken, onları teker teker bir araya getirecek büyük resim de aydınlanacak. Bedeni kendini hızla onaranından, geleceği tuale aktarana, zaman ve uzam içinde hareket edebilene kadar farklı özel yetenekler geliştiren insanların kaderi dünyanın kaderini belirleyecek.

Ülke : ABD
Çıkış Yılı : 2006
Tür : Bilimkurgu, Dram
Oyuncular : Adrian Pasdar, Ali Larter, Ashley Crow, Cristine Rose, Greg Grunberg, Hayden Panettiere, Jack Coleman, James Kyson Lee, Jimmy Jean-Louis, Masi Oka, Milo Ventimiglia, Noah Gray-Cabey, Randall Bentley, Sendhil Ramamurthy, Zachary Quinto


Bir önceki yazımız olan HEMLOCK GROVE İZLE başlıklı makalemizde Aaron Douglas, Bill Skarsgård ve Dougray Scott hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir