HAWAII FIVE-0 İZLE - yabancidizii.com

HAWAII FIVE-0 İZLE

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

hawaii-five-0-izle

Steve McGarrett, deniz subaylığından polisliğe geçmiş bir dedektiftir. Babasının cinayetini araştırmak üzere Oahu’ya döner ve Hawaii valisinin kurulacak yeni ekibin lideri olması için kendisini ikna etmesi üzerine orada kalır. Burada kendi kurallarını uygulayacak, kendisine her türlü destek sağlanacak, bürokratik işlemlere tabi tutulmayacak ve kasabadaki en büyük “oyun”u bozmak için tam yetkiye sahip olacaktır. Ekipte McGarrett’a bölgeye yeni atanan ve cennette çalıştığı halde gökdelenleri sahil şeridine tercih eden, ancak kendisini adayı 8 yaşındaki kızı için emniyetli kılmaya adamış eski New Jersey polisi Danny “Danno” Williams; eskiden McGarret’in babasının himayesi altında olan ve haksız yere rüşvet almakla suçlanıp federal emniyet keşif koluna sürülen eski Honolulu polis dedektifi Chin Ho Kelly eşlik edecektir. Chin’in kuzeni Kono ise akademiden yeni mezun olmuş güzel ve korkusuz bir kasaba yerlisidir. Ayrı kaldığı kız kardeşi Mary Ann ile ilişkisini düzeltmeye çalışan McGarrett, babalarının davasını çözmeye de ant içer.


Ülke : ABD
Çıkış Yılı : 2010
Tür : Aksiyon, Dram, Suç
Oyuncular : Alex O’Loughlin, Brian Yang, Claire van der Boom, Daniel Dae Kim, Dennis Chun, Grace Park, Larisa Oleynik, Lauren German, Mark Dacascos, Masi Oka, Reiko Aylesworth, Scott Caan, Taylor Wily, Teilor Grubbs, Terry O’Quinn


Bir önceki yazımız olan HALO: NIGHTFALL İZLE başlıklı makalemizde Alexander Bhat, Alexandra Bhat ve Alexis Rodney hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir