FALLING SKIES İZLE - yabancidizii.com

FALLING SKIES İZLE

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

falling-skies-izle

TNT, Steven Spielberg ‘ün yeni bilim kurgu dizisine imza atıyor. Bu yeni dizi, kanalın The Closer ve Men of a Certain Age dizilerinden sonra en çok tutulan dizileri arasında yer almaya aday gösteriliyor.

Dizi, dünyayı yakıp yıkmaya çalışan uzaylılara karşı verilen savaşı konu ediniyor. Uzaylılar, aşırı derecede güçlü ve ileri düzeyde teknolojik aletlere sahiptir. Boston tarih profesörü olan Noah Wyle (E.R) ise, dizi de uzaylıları yenmek için stratejik planlar yapmaktadır.


Dizinin yapımcılığını Steven Spielberg, Tha Pacific ve Justified dizilerinden tanıdığımız Graham Yost, Mark Verheiden ( Battlestar Galactica) ve Greg Beeman (Smallville) üstleniyor.

Dizinin senaryosu ise Oscar ödüllü Saving Private Ryan’ı yazan Robert Rodat tarafından kaleme alınıyor.

Ülke : ABD, Kanada
Çıkış Yılı : 2011
Tür : Aksiyon, Bilimkurgu, Gerilim
Oyuncular : Brad Kelly, Colin Cunningham, Connor Jessup, Drew Roy, Dylan Authors, Jessy Schram, Maxim Knight, Moon Bloodgood, Mpho Koaho, Noah Wyle, Peter Shinkoda, Ryan Robbins, Sarah Carter, Seychelle Gabriel, Will Patton


Bir önceki yazımız olan DRIFTERS İZLE başlıklı makalemizde Junko Kitanishi, Junko Minagawa ve Kanae Itô hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir