EPISODES İZLE - yabancidizii.com

EPISODES İZLE

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

episodes-izle

İngiliz yazar ve yapımcılar Beverly ve Sean Lincoln’ın harika bir evlilikleri ve popüler bir TV dizileri vardır. Her şey mükemmeldir. Ta ki bir Hollywood kanal yöneticisi olan Merc Lapidus bir galada dizilerine övgü yağdırana kadar. Merc dizinin yeniden çevriminin Amerikalı izleyicileri de etkileyeceğinden emindir. Karlı bir teklif alan Lincoln çifti eşyalarını toplayıp hemen Amerika’ya gider. Hollywood’un anlaşmaların bir saniye içinde yapılıp feshedilebileceği bir yer olduğunu anlamaları çok uzun sürmez. Kısa bir süre sonra dizilerinin yaratıcı kontrolünün ellerinden kayıp gittiğini fark ederler. Bu da yetmezmiş gibi, Merc dizinin yaşlı, seçkin ve beyefendi başrol oyuncusunu kovar ve yerine ‘Friends’ dizisinin oyuncularından yakışıklı ama listelerce isteği olan çıkarcı Matt LeBlanc’le anlaşır. Hollywood Lincoln çiftinin düşündüğü gibi bir yer değildir ama Sean hala köpekbalıklarıyla yüzebileceğine inanmaktadır. Beverly ise tüm bu zorluklarla uğraşmaktansa İngiltere’ye dönmek istemektedir.


Ülke : ABD, İngiltere
Çıkış Yılı : 2011
Tür : Komedi
Oyuncular : Daisy Haggard, Demetri Goritsas, Genevieve O’Reilly, Harry McEntire, Jacob Anderson, John Pankow, Joseph May, Kathleen Rose Perkins, Matt LeBlanc, Mircea Monroe, Sam Palladio, Scarlett Rose Patterson, Stephen Mangan, Tamsin Greig, Trevor White


Bir önceki yazımız olan ENLISTED İZLE başlıklı makalemizde Angelique Cabral, Cameron Castaneda ve Chris Lowell hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir