CRISIS İZLE - yabancidizii.com

CRISIS İZLE

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

crisis-izle

Washington’ın seçkin kişilerinin, yani işadamları, milletvekilleri, hatta başkanın oğlu dahil, çocuklarının okuduğu bir okulun öğrencileri, bir geziye çıkarlar. Ama otobüs pusuya düşürülür ve çocuklara el konur. Bundan sonra da ulusal çapta bir “kriz” çıkar. Çocukları kaçıranlar gerçekte ne istiyordur? Daha da önemlisi başkan dahil bu seçkin aileler çocuklarını kurtarmak için ne kadar ileri gidebileceklerdir?


Henüz işinin ilk gününde olan Ajan Marcus Finley de kendisini bu krizin tam ortasında buluveriyor. Olaya yeğeninin kaçırılanlar arasında olduğunu anlayan FBI ajanı Susie Dunn da dahil olunca araştırma başlıyor…

Dizide Lance Gross Marcus Finley’i, Rachel Taylor da Rosie Dunn’ı canlandıracak. Dizide X-Files ile bilinen Gillian Anderson ve One Tree Hill’in Nathan’ı James Lafferty de var.

Ülke : ABD
Çıkış Yılı : 2014
Tür : Aksiyon, Dram, Gerilim
Oyuncular : Adam Scott Miller, Audelynn S. Crespo, Billy Chengary, Brandon Ruiter, Breanne Dorsey, Dermot Mulroney, Holly Barrett, Jessica Dean Turner, Josh Bywater, Lance Gross, Max Martini, Rammel Chan, Rod Hallett, Stevie Lynn Jones, Taylor Bright


Bir önceki yazımız olan COVERT AFFAIRS İZLE başlıklı makalemizde Adelaide Humphreys, Anne Dudek ve Avigail Humphreys hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir