CONTINUUM İZLE - yabancidizii.com

CONTINUUM İZLE

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

continuum-izle

Kanada yapımı bilim kurgu dizi; 2077 yılından bir dedektifin idamdan kaçan azılı suçluları 2012 yılına takip etmesini konu alıyor. Dedektif Kiera Cameron bir polis dedektifinin kimliğine bürünerek yerel polis departmanına katılıyor. Ancak yeni ortağı Carlos Fonegra ile pek de anlaşamıyor. Onun yerine yardımına dahi teknoloji uzmanı Alec Sadler koşuyor. Yapımın yanıtını aradığı soru “Geleceği mi değiştireceksiniz yoksa geçmişi mi koruyacaksınız?” Kocası ve oğluna kavuşma amacındaki bir dedektif için bu sorunun yanıtı o kadar kolay olmasa gerek.


Kiera’yı Rachel Nichols canlandıracak. Kadroda ayrıca Castle’dan Victor Webster, Jericho’dan hatırlayacağınız Erik Knudsen, The Killing kadrosundan Richard Harmon veBrian Markinson, Alcatraz’dan Jennifer Spence yer alıyor.

Ülke : Kanada
Çıkış Yılı : 2012
Tür : Bilimkurgu, Gerilim
Oyuncular : Adam Greydon Reid, Brian Markinson, Erik Knudsen, Janet Kidder, Jennifer Spence, John Reardon, Lexa Doig, Luvia Petersen, Omari Newton, Rachel Nichols, Richard Harmon, Roger R. Cross, Stephen Lobo, Tony Amendola, Victor Webster


Bir önceki yazımız olan COMA İZLE başlıklı makalemizde Claire Bronson, Ellen Burstyn ve Geena Davis hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir