COMPLICATIONS İZLE - yabancidizii.com

COMPLICATIONS İZLE

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

complications-izle

Complications, hala kızının ölümünün yarattığı duygusal etkilerle boğuşan, hayattan umduğunu alamamış, bir banliyöde yaşayan Dr. John Ellison’ı merkezine koyuyor. İşine sadık olan doktor, hayatını insanlara adamış ve kendini geliştirmek için çalışırken bir anda kendisini karmaşık olayların içerisinde bulur. Tüm hastlarının hayatını kurtarmak istesede bazı noktalarda yetersiz kalmaktadır. Kollarında can veren her insan için kendisini suçlayarak olumsuzluğa kapılan doktorumuz bir anda kendisini sokak çetelerinin savaşı arasında bulur, bir parkta kurtardığı genç bir çocuğun hayatı ve saldırganı öldürmesi çetenin ilk hedefi haline gelmesine neden olacaktır.


Ülke : ABD
Çıkış Yılı : 2015
Tür : Dram
Oyuncular : Aaron Brewstar, Anthony K. Hyatt, Brent Sexton, Chelsea Hayes, Christine Horn, Gregory Fears, Jason O’Mara, Jon Avren, Joseph Julian Soria, Juanita J.P. Taylor, Lauren Stamile, Leander Suleiman, Lindsey Garrett, Luis Moncada, Richard Molina


Bir önceki yazımız olan COLD CASE İZLE başlıklı makalemizde Danny Pino, John Finn ve Kathryn Morris hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir