CHICAGO PD İZLE - yabancidizii.com

CHICAGO PD İZLE

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

chicago-pd-izle

Chicago Polis Departmanının District 21’ı iki farklı gruptan oluşmaktadır: sokak suçlarıyla ilgilenen ve devriye gezen üniformalı polisler ve şehrin organize suçlar, uyuşturucu kaçakçılığı ve cinayetler gibi daha büyük suçlarıyla savaşan istihbarat ekibi. İstihbarat ekibini yöneten Hank Voight (Jason Beghe) adalet peşindeyken kanunları uygulamamaya karşı olan bir adamdır. Sert bir yapısı olan Voight’ın emrinde ancak ateşle oynayabilenler hayatta kalabilir. Örneğin Antonio Dawson (Jon Seda) gibileri. Patronuyla sorunlu bir geçmişe sahip olan Dawson birimi yönetmeyi istemektedir. Bu her gün Voight ile karşı karşıya gelmek bile olsa, azimle bekleyecektir. Yükselme hayalleri kuran sokak polislerinden elit ekibe kadar hepsinin işi zorluklarla doludur.


Ülke : ABD
Çıkış Yılı : 2014
Tür : Aksiyon, Dram
Oyuncular : Amy Morton, Archie Kao, Elias Koteas, Ian Bohen, Jason Beghe, Jesse Lee Soffer, Jon Seda, Josh Segarra, Laroyce Hawkins, Marina Squerciati, Patrick Flueger, Robert Wisdom, Robin Weigert, Sophia Bush, Sydney Tamiia Poitier


Bir önceki yazımız olan CHICAGO FIRE İZLE başlıklı makalemizde Charlie Barnett, Christian Stolte ve David Eigenberg hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir