CHICAGO FIRE İZLE - yabancidizii.com

CHICAGO FIRE İZLE

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

chicago-fire-izle


Amerika’nın kahramanları; herkes diğer tarafa koşarken düşünmeden tehlikenin içine giren cesur adamlar ve kadınlar. Ancak işin büyük sorumlulukları kişisel bir özveri de gerektiriyor. Büyük şöhretler ve büyük egolar işi başarma ve anlık kararlar verme baskısıyla birleşince ekip üyelerini karşı karşıya getirebiliyor. İçlerinden birinin başına trajik bir olay gelir ve herkes birbirini suçlamaya başlar.
Bir boşanmanın eşiğinde olan Matthew Casey (Jesse Spencer, House M.D.) işine devam etmeye çalışır ancak Kurtarma Bölüğünün küstah Kelly Severide’ı ile (Taylor Kinney, The Vampire Diaries) çatışmaya da devam eder. İkisi de hayatını kaybeden ekip üyeleri için birbirini suçlamaktadır. Ancak acil bir durum gelip çattığında, farklılıklarını ve çatışmalarını bir kenara bırakıp birbirleri için her şeylerini feda edebilecek noktaya gelirler. Chicago Fire Amerika’nın en asil mesleklerinden birinin iç yüzünü detaylı bir şekilde gözler önüne seriyor.

Ülke : ABD
Çıkış Yılı : 2012
Tür : Aksiyon, Dram
Oyuncular : Charlie Barnett, Christian Stolte, David Eigenberg, Eamonn Walker, Jeff Hephner, Jesse Spencer, Joe Minoso, Jon Seda, Lauren German, Monica Raymund, Randy Flagler, Steve Piper, Taylor Kinney, William Smillie, Yuriy Sardarov


Bir önceki yazımız olan CASTLEVANIA İZLE başlıklı makalemizde James Callis, Richard Armitage ve Tony Amendola hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir