BLACK BOOKS İZLE - yabancidizii.com

BLACK BOOKS İZLE

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

black-books-izle


“Black Books” adlı dizi, 2000 İngiltere yapımıdır. Komedi türündeki dizinin yönetmeni Martin Dennis, Graham Linehan ve Nick Wood; senaristi ise Dylan Moran, Kevin Cecil ve Andy Riley’dir. Dizinin oyuncu kadrosunda; Dylan Moran, Bill Bailey, Tamsin Greig, Rosie Day, Paul Beech, Daisy Campbell, Ben Homewood, Nick Frost, Tony Way ve Graham Linehan gibi ünlü isimler yer almaktadır. Bernard, Manny ve Fran üç sıkı dosttur. Günün neredeyse birlikte geçiren bu üç kafadar bir gün kitap satan bir dükkan açmayı planlar. Kitapları çok seven bu üç kahramanın asıl amacı kitap satarak para kazanmaktan çok kendilerine ait bir dünya yaratmaktır. Öyle ki açtıkları dükkanın kapısında asıl olan levhanın her iki tarafında da “kapalı” yazmaktadır.

Ülke : İngiltere
Çıkış Yılı : 2000
Tür : Komedi
Oyuncular : Ben Homewood, Bill Bailey, Daisy Campbell, Dylan Moran, Graham Linehan, Nick Frost, Paul Beech, Rosie Day, Tamsin Greig, Tony Way


Bir önceki yazımız olan BASKETS İZLE başlıklı makalemizde Brent Walker, Chris McLaughlin ve Heather Olt hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Response

  1. black books izle dedi ki:

    bu dizi iyi mi? black books izleyecem ama kararsızım. başlasam mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir