BELIEVE İZLE - yabancidizii.com

BELIEVE İZLE

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

believe-izle

Havaya yükselme, telekinezi veya doğayı kontrol gibi çeşitli güçlere sahip olan Bo, bunların 2 yaşından beri farkındadır ve kontrolüne sahip değildir. Onun nelere sahip olduğunu bilen “Gerçek İnananlar” adlı küçük bir grup tarafından büyütülür. Artık 10 yaşındadır ve onun peşindekiler yüzünden tehlike içindedir. Grup suçsuz yere idama mahkum olan Tate’i bir şekilde hapisten çıkarır ve Bo’yu onun korumasına verir.


Bo’nun neye sahip olduğunu kısa sürede anlayan Tate ve Bo, birlikte şehir şehir gezmeye, peşindekilerden kaçmaya başlarlar. Dizi, Harry Potter ve Azkaban Tutsağı’nın yönetmeni Alfonso Cuaron’ın arkasında olduğu, J.J. Abrams’ın da yapımcısı olduğu bir dizi.

Ülke : ABD
Çıkış Yılı : 2014
Tür : Dram, Fantastik
Oyuncular : Arian Moayed, Delroy Lindo, Giselle Eisenberg, Jake McLaughlin, Jamie Chung, Johnny Sequoyah, Juri Henley-Cohn, Katie McClellan, Kerry Condon, Kyle MacLachlan, Matthew Rauch, Richard Hollis, Rob Morgan, Sienna Guillory, Trieste Kelly Dunn


Bir önceki yazımız olan BATTLE CREEK İZLE başlıklı makalemizde Aubrey Dollar, Aydin Amoli ve Carl Bressler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir