ACCORDING TO JIM İZLE - yabancidizii.com

ACCORDING TO JIM İZLE

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

according-to-jim-izle

JIM BİRA VE SOSİS İNSANI, CHERYL İSE ŞAMPANYA VE ÇİLEK!

ORTAK NOKTALARI BİRBİRLERİNE AŞIK OLMALARI…

Çağdaş bir komedi dizisi olan According to Jim’de Jim Belushi’yi sevecen bir aile babası olarak izleyeceğiz. Bir dizayn firmasında, kendisinden daha genç ve eğitimli olan kayınbiraderi Andy ile birlikte çalışan Jim, diğer yanda blues grubuyla garaj müziği yapıyor.

Ally McBeal’da Billy’nin güzel eşi olarak tanıdığımız Courtney Thorne-Smith ise Jim’in eşi Cheryl’i canlandırıyor. Cheryl, akıllı, entelektüel biri. Kariyer delisi erkekler yerine ‘sıradan’, erkeklerle birlikte olmayı tercih etmiş. Sıradan, onu güldürebilen ve ona tapan…


Tam da Jim’in tarifi bu aslında. Onları kabaca tarif etmek gerekirse, Cheryl şampanya ve çilek insanı, Jim ise bira ve sosis…
İşin ilginç yanı bu çift çok iyi anlaşıyor. Jim, mutlu bir evliliğin sırrını çözmüş durumda: “Karınız konuşurken, onu dinliyormuş gibi yapıp, zaman zaman onu olumlayan sesler çıkartın.”

EĞLENCELİ BİR AİLE
Kimberly Williams tarafından canlandırılan, Cheryl’nin kardeşi Dana bir reklam şirketinde başkan yardımcısı. Çok güzel ve bekar bir genç kız olan Dana’nın kötü özelliği ise bencil oluşu. Küçük yeğenlerine aşık ve Jim ile didişmeyi çok seviyor.
Cheryl’nin ufak kardeşi Andy için ise ‘şirin bir nevrotik’ diyebiliriz. Jim’le birlikte çalışan, ayrıca Jim’in grubunda çalan Andy bir mimar.

Ülke : ABD
Çıkış Yılı : 2001
Tür : Komedi
Oyuncular : Billi Bruno, Charlie Hartsock, Christopher Moynihan, Conner Rayburn, Courtney Thorne-Smith, James Belushi, John Rubano, Kimberly Williams-Paisley, Larry Joe Campbell, Mark Beltzman, Mitch Rouse, Robert Belushi, Taylor Atelian, Tony Braunagel, Willie Amakye


Bir önceki yazımız olan A TO Z İZLE başlıklı makalemizde Ben Falcone, Ben Feldman ve Christina Kirk hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir